Zaakceptuj wszystko
Konfiguruj
Nieocenieni
header backgorund

company_seo_logo Sales specialist

Place of work:

Polska, Lodz, Łódź

Sektor:

HR/Agencje zatrudnienia/ Rekrutacja

Zawód/Specjalizacja:

Sprzedaż

Oddział: Łódź - Headquarter, ulica Narutowicza 7/9
Data ostatniej aktualizacji: 29/04/2024
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

generic user img

e-work HR Company Poland poszukujemy doświadczonego Sales Specialist który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi klientami. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zasobów ludzkich, w tym rekrutacji, szkoleń, doradztwa personalnego oraz zarządzania talentami.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne poszukiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami, zrozumienie ich potrzeb i oferowanie odpowiednich rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji,
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji w celu dostosowania strategii sprzedażowej,
  • Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i utrzymywanie pozytywnych relacji.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług HR: agencji pracy, firmy rekrutacyjne/ outsoursingowe
  • Znajomość rynku usług HR, konkurencji oraz trendów w branży,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
  • Umiejętność skutecznej prezentacji i negocjacji,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, psychologią lub zasobami ludzkimi),
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność posługiwania się j. angielskim poziom komunikatywny- dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dwuskładnikowe wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży);
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze;
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu – nie zwlekaj!

Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Stała praca

Mapa

Lub

Powiązane oferty

e-work HR Company Poland poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. sprzedaży usług HR który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi klientami. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zasobów ludzkich, w tym rekrutacji, szkoleń, doradztwa personalnego oraz zarządzania talentami.     Obowiązki: - Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne poszukiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych, - Budowanie długotrwałych relacji z klientami, zrozumienie ich potrzeb i oferowanie odpowiednich rozwiązań, - Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji, - Monitorowanie rynku i analiza konkurencji w celu dostosowania strategii sprzedażowej, - Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych, - Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i utrzymywanie pozytywnych relacji. Wymagania: - Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług HR: agencji pracy, firmy rekrutacyjne/ outsoursingowe - Znajomość rynku usług HR, konkurencji oraz trendów w branży, - Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych, - Umiejętność skutecznej prezentacji i negocjacji, - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, - Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole, - Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, psychologią lub zasobami ludzkimi), - Czynne prawo jazdy kat. B - Umiejętność posługiwania się j. angielskim poziom komunikatywny- dodatkowy atut   Oferujemy:   - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dwuskładnikowe wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży); - Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze; - Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego; - Dużą samodzielność w działaniu; - Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon   Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.   Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.
30/04/2024

Polska, Katowice, Katowice

e-work HR Company Poland poszukujemy doświadczonego Sales Specialist, który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi klientami. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zasobów ludzkich, w tym rekrutacji, szkoleń, doradztwa personalnego oraz zarządzania talentami.    Obowiązki: - Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne poszukiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych, - Budowanie długotrwałych relacji z klientami, zrozumienie ich potrzeb i oferowanie odpowiednich rozwiązań, - Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji, - Monitorowanie rynku i analiza konkurencji w celu dostosowania strategii sprzedażowej, - Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych, - Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i utrzymywanie pozytywnych relacji.   Wymagania: - Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług HR: agencji pracy, firmy rekrutacyjne/ outsoursingowe - Znajomość rynku usług HR, konkurencji oraz trendów w branży, - Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych, - Umiejętność skutecznej prezentacji i negocjacji, - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, - Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole, - Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, psychologią lub zasobami ludzkimi), - Czynne prawo jazdy kat. B - Umiejętność posługiwania się j. angielskim poziom komunikatywny- dodatkowy atut   Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dwuskładnikowe wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży); - Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze; - Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego; - Dużą samodzielność w działaniu; - Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon   Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.       Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.
18/04/2024
  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Zarejestruj się