Aceitar todos
Configurar
Só necessários
header backgorund

company_seo_logo Operator wózka bez uprawnień lub z udt

Local de trabalho:

Polónia, Voivodia da Mazóvia, Szymanów

Setor:

Distribuição/Logistica

Função:

Outro

Filial: Żyrardów, Ulica 1 Maja 54
Última atualização: 23/04/2024
atividades

Descrição oferta

Verifique a sua compatibilidade com esta oferta

generic user img
Candidate-se

APT e-work HR Company dla swojego Klienta zlokalizowanego na terenie SZYMANOWA (woj. mazowieckie) poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO bez uprawnień lub z UDT

Obowiązki

  • Odstawianie palet z produktem gotowym od maszyn pakujących i wstawianie do tunelu chłodniczego
  • Kompletacja
  • Wywożenie z hal produkcyjnych odpadów i materiałów kategorii III do pomieszczenia odpadów oraz utrzymanie go w czystości
  • Wywożenie z hal produkcyjnych końcówek wyrobu gotowego i wyrobu niepełnowartościowego do magazynu
  • Numerowanie palet z produktem gotowym

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B lub UDT
  • Badania sanepid
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stawkę godzinową + dodatek nocny + premia
  • Wysoki skład z UDT – stawka 28 zł brutto/h
  • Niski skład bez uprawnień – stawka 30 zł brutto/h
  • Transport z miejscowości: Żyrardów, Sochaczew, Łowicz

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania aplikacji oraz kontaktu pod numerem 515-114-383 lub SMS o treści OWW - oddzwonimy!

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Mais detalhes

Tipo de contrato:Trabalho sem termo

Mapa

Ou
Compartilhe esta oferta
  Não mostrar novamente esta mensagem
Não encontrou um emprego adequado para si?
cadastre o seu perfil! Será considerado para as oportunidades futuras.
Cadastre-se