Accetta tutti
Configura
Solo necessari
header backgorund
Questo annuncio di lavoro è offline.
Vuoi cercare annunci di lavoro simili?
Clicca qui

company_seo_logo Magazynier z udt

Luogo di lavoro:

Polonia, Voivodato di Slesia, Dąbrowa Górnicza

Settore:

Industria automobilistica

Ruolo:

Altro

Filiale: Katowice, Ulica Opolska 17/19
Data ultimo aggiornamento: 29/05/2023

Descrizione annuncio

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: MAGAZYNIER z uprawnieniami UDT

Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA ul. Koksownicza

Zakres obowiązków:

·       Rozładunek i załadunek komponentów,

·       Transport towaru wewnątrz magazynu,

·       Dostarczanie materiałów w wyznaczone obszary produkcyjne.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Umowę o pracę tymczasową,

Wynagrodzenie na start od 4023,60 zł brutto

Dojazd z Sosnowca i Zawiercia,

Przyjazną atmosferę,

Możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Pakiet szkoleń,

Wsparcie doświadczonych pracowników,

Możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę,

Opiekę i pomoc koordynatora.

Oczekujemy:

Gotowości do pracy zmianowej,

Dokładności w wykonywaniu obowiązków,

Nastawienia na dłuższą współpracę,

·       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta."

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland".

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Più dettagli

Tipo di contratto:Lavoro temporaneo a scopo assunzione

Mappa

Condividi questo annuncio di lavoro
  Non visualizzare più questo messaggio
Non trovi l'offerta di lavoro adatta a te?
Registrati ugualmente! Sarai considerato per le future opportunità.
Registrati