Zaakceptuj wszystko
Konfiguruj
Nieocenieni
header backgorund

company_seo_logo Pakowacz

Place of work:

Polska, mazowieckie, Mszczonów

Sektor:

Dystrybucja i Logistyka

Zawód/Specjalizacja:

Logistyka

Oddział: Żyrardów, Ulica 1 Maja 54
Data ostatniej aktualizacji: 23/04/2024
działania

Opis oferty

Zweryfikuj czy Twój profil jest zgodny z tą ofertą prac

generic user img

Agencja Pracy Tymczasowej e-WORK HR Company Poland Sp. z o.o dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Czynności pomocnicze przy pakowaniu

Zakres obowiązków:

  • Proste czynności przy pakowaniu asortymentu farmaceutycznego
  • Aktualna książeczka sanepidu
  • Zdolności manualne
  • Własny transport

Wymagania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Więcej szczegółów

Liczba wakatów:5
Doświadczenie Zawodowe:1- 2 lata
Procent pracy: 100%
Dyspozycja do pracy:Praca w systemie zmianowym
Zarządzaj innymi:Nie
Rodzaj zatrudnienia:Praca tymczasowa
Etap kariery zawodowej:Pracownik fizyczny
Poziom wykształcenia:Szkoła średnia
Środek komunikacji:Własny samochód

Mapa

Lub

Powiązane oferty

Nowość! v

Polska, mazowieckie, Żyrardów

📣 PRACA OD ZARAZ – ADMINISTRATOR ZLECEŃ 📣   Obowiązki: ✅ Znajomość oraz przestrzeganie wewnętrznych procedur operacyjnych oraz instrukcji. ✅ Obsługa operacyjna klientów poprzez uaktualnianie systemów oraz aplikacji powiązanych w zakresie: awizacji dostaw w systemie operacyjnym ILSE, wprowadzania ręcznego lub importu dokumentów ASN do systemu, bieżącego uaktualniania statusów w aplikacji powiązanej z systemem operacyjnym, obsługi zamówień przesłanych przez klientów, obsługi zleceń i przyjęć w procesie przepakowania towaru, wprowadzania oraz uaktualniania danych logistycznych w systemie, weryfikowania oraz uaktualniania danych logistycznych w systemie, weryfikowania oraz dbania o aktualizację upoważnień kierowców, wprowadzania danych dot. stanów magazynowych ✅ Obsługa administracyjna klientów w zakresie weryfikacji otrzymanych dokumentów, kontroli poprawności przyjęcia, przygotowania dokumentacji dot. przyjęcia/ pobrania/ załadunku/ pakowania towaru, skanowania i archiwizowania dokumentów ✅Rzetelne przygotowanie/ wydawanie dokumentów i przekazywanie informacji kierowcom ✅ Kontakt z klientem, ustalenie oraz przesyłanie niezbędnych informacji o wszelkich opóźnieniach w realizacji zamówień ✅ Nadzorowanie terminowości alokacji do zleceń oraz informowanie o konieczności składowania bądź przyjęcia towaru przez magazyn ✅Rzetelne uzupełnianie raportów i wyliczeń wskaźników jakościowych ✅Przekazywanie zmian ✅Zgłaszanie przełożonemu wszelkich nieprawidłowości w procesie poprzez uzupełnianie i drukowanie protokołów odchyleń   Wymagania: ✅ Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym ✅ Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( obsługa kierowców magazynu, praca biurowa, kontakt mailowy i telefoniczny z klientami) ✅ Dobra komunikacja ✅ Obsługa pakietu MS Office ✅ Mile widziana znajomość języka angielskiego    Oferujemy: ✅ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza zostaje zawierana na okres próbny wynoszący 3 miesiące ✅ Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 06:00 –14:00, 14:00 – 22:00 ✅ Atrakcyjne wynagrodzenie ✅ Możliwość rozwoju zawodowego ✅ Pracę w renomowanym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku     📱Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 515-114-383❗     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016) Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/
23/04/2024
Nowość! v

£ PRACA OD ZARAZ – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MSZCZONÓW £   Obowiązki: ✅ Przyjmowanie dostaw zewnętrznych ✅ Dystrybucja palet w regały ✅ Załadunek palet do kontenerów ✅ Przygotowanie towarów do wysyłki ✅ Kompletacja zamówień ✅ Obsługa skanera   Wymagania: ✅ Gotowość do pracy w systemie zmianowym ✅ Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ✅ Odpowiedzialność, dyspozycyjność, punktualność ✅ Uprawnienia UDT lub II WJO   Oferujemy: ✅ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ✅ Wynagrodzenie miesięczne 4.500 brutto + premia do 500zł brutto ✅ Stabilne zatrudnienie ✅ Pracę w systemie II zmianowym     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016) Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/
23/04/2024
Nowość! v

Polska, mazowieckie, Nadarzyn

Firma e-work HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Aktualnie dla naszego klienta zlokalizowanego w miejscowości NADARZYN poszukujemy osób na stanowisko: CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU.Jest to magazyn znanej marki odzieżowej.   Obowiązki: - Etykietowanie/metkowanie odzieży - Układanie oraz liczenie asortymentu wg. fasonów/ rozmiarów - Kontrola poprawności metek (papierowych i tekstylnych) - Pakowanie odzieży - Wieszakowanie (część odzieży metkujemy na wieszakach, część przy stołach) - Składanie odzieży, foliowanie, układanie w kartonach/boxach oraz na paletach Asortyment, to odzież każdego rodzaju - sukienki, t-shirty, bielizna, obuwie, kurtki, buty, kapelusze i inne tekstylia. Wymagania: - Umiejętność pracy zarówno zespołowej, jak i na samodzielnym stanowisku - Dokładność - Dyspozycyjność do pracy w systemie I zmianowym (7:00 - 15:00) od poniedziałku do piątku - weekendy wolne - Zdolności manualne - Mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera - Własny dojazd  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. 1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę. 2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.
23/04/2024
  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Zarejestruj się