Aceptar todos
Configurar
Sólo las necesarias
header backgorund

company_seo_logo Pakowacz

Lugar de trabajo:

Polonia, Voivodato de Mazovia, Mszczonów

Sector:

Distribución y Logística

Función:

Logística / Almacén

Sede: Żyrardów, Ulica 1 Maja 54
Fecha última actualización: 15/04/2024
actividades

Descripción oferta de empleo

Comprueba la compatibilidad con tu perfil

generic user img
Postularse

Agencja Pracy Tymczasowej e-WORK HR Company Poland Sp. z o.o dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Czynności pomocnicze przy pakowaniu

Zakres obowiązków:

  • Proste czynności przy pakowaniu asortymentu farmaceutycznego
  • Aktualna książeczka sanepidu
  • Zdolności manualne
  • Własny transport

Wymagania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Más detalles

Vacantes:5
Experiencia profesional:1-2 años
Porcentaje de jornada: 100%
Disponibilidad laboral:Trabajo a turnos
Dirige a otros:No
Tipo de contrato:Trabajo Temporal, con objetivo de contratación indefinida
Nivel profesional:Trabajador
Nivel de educación:Escuela primaria
Medios de transporte:Automóvil

Mapa

Postularse
o
Compartir esta oferta de empleo