Zaakceptuj wszystko
Konfiguruj
Nieocenieni
header backgorund
Ogłoszenie o pracę wygasło. To ogłoszenie jest offline.
Would you like to look for similar job ads?
Kliknij tutaj

company_seo_logo Magazynier

Place of work:

Polska, śląskie, Sosnowiec

Sektor:

Transport

Zawód/Specjalizacja:

Inny

Oddział: Katowice, Ulica Opolska 17/19
Data ostatniej aktualizacji: 25/03/2024

Opis oferty

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Lokalizacja: SOSNOWIEC ul. Logistyczna

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera dystrybucji części motoryzacyjnych.

atrakcyjne wynagrodzenie OD 4250ZŁ BRUTTO

atrakcyjny system premiowania

preferencyjny pakiet ubezpieczenia na życie

swobodny dojazd komunikacją miejską do pracy linią 160, jak również przewozem pracowniczym.

kartę Ok System (karnety sportowe)

bony na święta dla pracowników

paczki świąteczne dla dzieci

możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zakres obowiązków:

Pracę w jednym z obszarów: przyjęcie towaru, kompletacja i wysyłka towaru,

Przyjmowanie, kompletację i przygotowanie towaru do wysyłki przy użyciu terminala/skanera

Bieżącą weryfikacje i kontrolę stanów magazynowych

Inwentaryzację artykułów i wyjaśnianie niezgodności

Utrzymanie porządku i czystości w magazynie

Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa BHP

Oczekujemy:

Punktualności,

Dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany (6-14. 14-22, 22-6),

Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Więcej szczegółów

Rodzaj zatrudnienia:Praca tymczasowa

Mapa

  Nie pokazuj więcej tej wiadomości
Nie możesz znaleźć odpowiedniej dla siebie pracy?
Zarejestruj swój profil! Będziesz brany/a pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Zarejestruj się